Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Секції Моторпал МТЗ

Секції Моторпал МТЗ

Наявність: На складі
700.00 грн
 

Секція ПНВТ Моторпал, встановлена на дизелі Д-260, є частиною цього паливного насоса. Основа секції складена з плунжера і гільзи. Гільза вгорі закрита нагнітальним клапаном з пружиною, об'єднаних одним корпусом. Плунжерні пару встановлюють в паливній голівці. Пальне надходить до голівки за допомогою радіального і осьового каналів. По каналах паливо надходить до зворотного і нагнітального клапанах, місцем розташування яких є штуцери. Для дозування маси палива, яке має бути вприснуто у циліндр, плунжер забезпечується дозатором.

Відповідно до типу ПНВТ, робота насосних секцій дизеля Д-260 та їх розташування буває різною. У насосах рядного типу секції розташовуються по лінії один за іншим, і кожному циліндру відповідає своя секція. У розподільному типі ПНВТ однією секцією пальне може подаватися не в один, а в більше число циліндрів, що робить насос компактнішим.

Для надійності торцевих ущільнень секції ПНВТ двигуна Д-260 вони забезпечені компенсаційними порожнистими шайбами. Тому коли в них потрапляє паливо, в них створюється тиск, який сприяє притисненню торцевої поверхні шайби до ущільнень. 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Секції Моторпал МТЗ