Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Секції ПНВТ Д-144

Секції ПНВТ Д-144

Наявність: На складі
800.00 грн
 

На тракторі Т-40 встановлений одноплунжерний ПНВТ, який не тільки дозує паливо, але і змінює його подаваний обсяг, переміщаючи дозатор по плунжеру. Насосна секція, крім зворотно-поступального руху, здійснює і обертальний, так розподіляється паливо по циліндрах.

Цією секцією під високим тиском подається паливо у циліндри дизеля у потрібному обсязі, у потрібний час і послідовності. Секцію становить дозатор, втулка, плунжер, пружина, тарілки і зубчаста втулка. Вона вставлена у вертикальне гніздо у корпусі насоса.

Втулка плунжера забезпечена штуцерами з пластинчастими нагнітальними клапанами подвійної дії. Гумовим кільцем, що знаходяться у канавці ущільнення втулки, порожнини насосу розділені на масляну і паливну, а також забезпечується їх надійна герметичність.

У втулці плунжера є центральний робочий канал для пересування по ньому плунжера, двох всмоктуючих отворів, порожнини дозатора і розподільних каналів. Цим центральним каналом з'єднується надплунжерний обсяг за сприяння розподільного отвору з певним отвором втулки і через поперечний наскрізний отвір з відсічний порожниною насоса.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Секції ПНВТ Д-144