Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Секції ПНВТ Д-21

Секції ПНВТ Д-21

Наявність: На складі
800.00 грн
 

Ці насосні секції стоять на дизелі Д-21a1, Д-120, що встановлюються на трактори Т-16 і Т-25. Зовнішній діаметр шліфованого плунжера становить 9 мм. ПНВТ трактора Т-25 становить головка у зборі, дозатор, плунжер, зубчаста втулка, тарілки і пружини. Місцем установки секції високого тиску є вертикальне розточування корпусу ПНВТ.

Втулка плунжера має центральний робочий канал, два всмоктуючих отвори, поперечне вікно і розподільні канали. Знизу втулки є канавка для масляного запірного кільця. Масло надходить до канавці через радіальне свердління від зовнішньої поверхні втулки плунжера. В ущільнюючих канавках втулки лежать гумові кільця, які поділяють масляну і паливну порожнини насосу, а також розділяють їх.

Обертаючись, кулачковий вал примушує плунжер здійснювати зворотно-поступальні рухи. Нагнітання палива трапляється, коли кулачок набігає на ролик штовхача, а всмоктування відбувається за рахунок зусилля, створюваного поворотною пружиною. Крім цього, плунжеру від валу регулятора за допомогою проміжної шестерні і зубчастої втулки надається обертання і, таким чином, паливо розподіляється по циліндрах.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Секції ПНВТ Д-21