Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Стартер МТЗ (Jubana)

Стартер МТЗ (Jubana)

Наявність: На складі
стартер МТЗ редукторный, купить стартер МТЗ,Стартер Jubana, Стартер Литва, Стартер МТЗ нового образца купить
1,800.00 грн
 

Новий стартер МТЗ виробництва Jubana, використовуючи енергію акумулятора, виробляє пуск двигунів Д-240 (-21, -37, -65, -120, -144), що стоять на тракторах МТЗ-80 (-82), Т-16, Т-25, Т-30, Т-40, ЮМЗ та ін.

У цього стартера у порівнянні зі старим зразком велика потужність і крутний момент, він в 2 рази легше і на 100% більше термін служби. Такі високі показники досягнуті наявністю редуктора, який передає крутний момент від ротора на провідну шестерню.

Стартери випускаються як для напруги 12 В, так і 24 В. Також новий стартер МТЗ володіє:

  • потужністю - 2,7-2,8 кВт (4,5 кВт);
  • крутним моментом - 35 Н * м (57 Н * м);
  • номінальними оборотами - 1500 об / хв;
  • обертанням - правим;
  • вагою - 6,0 кг.

Новий стартер МТЗ має й інші зміни, що підвищують його надійність і термін роботи. Всі розбірні з'єднання мають ущільнення у вигляді гумових кілець, а захистом втягуючого реле є пластиковий кожух. Це майже повністю виключає коротке замикання навантажувальних проводів в точках, де вони кріпляться.

Стартер з редуктором володіють підвищеним крутним моментом в порівнянні зі стандартним. Тому тривалість безперервного включення при пуску слід уникати, щоб уникнути перегріву.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Стартер МТЗ (Jubana)