Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Стартер МТЗ (старого зразка)

Стартер МТЗ (старого зразка)

Наявність: На складі
Стартер МТЗ, стартер ЮМЗ,, купить стартер МТЗ, Стартер с.о. на трактор, купить
1,300.00 грн
 

Цей стартер МТЗ без редуктора, і служить для пуску дизелів серії Д: 21, 37, 120, 144, 240, 242, що стоять на тракторах МТЗ-80 (-82), ЮМЗ, Т-16 (-25, -30, - 40) і т. д.

У нього класична компоновка, тобто пряма передача обертання від ротора через бендикс і приводную муфту до маховика дизеля. Спочатку відбувається зачеплення бендикса і вінця маховика в момент підключення до акумулятора. Ці дії виконуються електромагнітним втягуючим реле, встановленим на кришці стартера. Після виходу двигуна на стійкі обороти муфта приводу автоматично виводить бендикс із зачеплення з вінцем маховика.

Цей стартер з правим обертанням і вагою 18,6 кг володіє:

  • номінальними оборотами - 5000 об / хв;
  • потужністю - 3,5 кВт;
  • крутним моментом - 25 Н * м;
  • напругою - 12 В.

Довговічність і надійність роботи стартера МТЗ цієї моделі забезпечена простою конструкцією і виготовленням бендикса і валів з якісної сталі з високою точністю.

Щоб стартер МТЗ старого зразка працював безвідмовно, треба після кожних 3000 годин роботи проводити його планове технічне обслуговування. Для цього стартер знімається, очищається від пилу і бруду, перевіряються щітки, контакти втягуючого реле, змащуються підшипники і т. д.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Стартер МТЗ (старого зразка)