Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Стартер Нива

Стартер Нива

Наявність: На складі
Купить стартер Нива, Стартер на Ниву, Стартер СМД 18 купить, Стартер СМД 22, Стартер СМД 24, Стартер СМД 14 купить
1,500.00 грн
 

Стартером СТ-100 запускаються дизелі СМД-18, -14, -24 і -22, встановлювані на комбайни СК-5 «Нива». Цей стартер є 4-хполюсним електромотором постійного струму з послідовним збудженням.

Кріпиться він фланцем за допомогою трьох болтів на картері маховика мотора і не має редуктора, тобто обертовий момент прямо передається на колінвал дизеля. Його основні показники: - напруга - 24 В; потужність - 8,2 кВт; вага - 26 кг.

Опорами валу ротора служать втулки з бронзи, запресовані в приводну і колекторну кришки. Змащуються вони через гноти і маслянки. Для надійності якірна обмотка має додаткову фіксацію у вигляді бандажних кілець. Приводний механізм у момент включення стартера переміщається по осі якоря по 4-хзаходній різьбі, нарізаної з боку шестерні.

Чотири щіткових держателя, закріплених на дискової траверсі, за допомогою пружин надійно контактують з колектором. Пари щіток не пов'язані між собою і взаємодіють з масою і обмоткою автономно.

При пуску дизеля напруга спочатку надходить до втягує реле, і воно зчіплює бендикс з вінцем маховика. Коли мотор виходить на стійкий режим, поворотна пружина автоматично виводить шестерню із зачеплення з вінцем маховика.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Стартер Нива