Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Стартер ПД-10

Стартер ПД-10

Наявність: На складі
Стартер ПД 10 купить, стартер на ДТ-75, купить стартер на пускач ПД 10, купить стартер на ПД 10
700.00 грн
 

Запуск ПД-10УД і ПД-350 виробляється електростартером СТ362А-3708 з тяговим електромагнітним реле (12 В; 0,67 кВт; 4, 25 кг). Включається він дистанційно вимикачем, розташованим на щитку приладів. Стартер є електродвигуном постійного струму зі змішаним типом збудження. До мотору стартер кріпиться фланцем двома болтами.

Вал якоря обертається в двох бронзографітових підшипниках, запресованих в кришках. Місцем кріплення контактної групи є кришка, де розташований колектор. Шестерню приводу в зчеплення з вінцем маховика і передачу крутного моменту від стартера до мотора виконує стартерний привід і муфта вільного ходу. Переміщення приводу організовують гвинтоподібні шліци на валу ротора.

Забезпечення зачеплення шестерні і вінця маховика і підключення стартера до акумуляторної батареї проводиться електромагнітним реле, розташованим зверху стартера. Перед запуском двигуна реле важелем включення, сполученим з якорем реле підпружиненою сережкою, переміщує привід по шліцах валу, вводячи шестерню в зачеплення. Коли реле відключається, зачеплення поворотною пружиною роз'єднується, напруга на саме реле перестає надходити і ПД вимикається.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Стартер ПД-10