Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Стартер ПД-8

Стартер ПД-8

Наявність: На складі
700.00 грн
 

Цей стартер розрахований на напругу 12 В і розвиває потужність 0,66 кВт. Шестерня зачеплення має 9 зубів з модулем 2,5 мм і кутом зачеплення 20о. Він використовується в пускових двигунах ПД-8 (стоїть на тракторах Т-40) і на моторах для човнів «Вихор».

Управління - дистанційне з кабіни водія. Вал ротора обертається в бронзографітових підшипниках, впрессованих в кришки корпусу. До колектора на валу якоря пружинами притиснуті щітки в щіткотримачах, закріплених усередині кришки.

Привід стартера (муфта вільного ходу і шестерня приводу) розміщений на валу ротора. Муфта передає зусилля тільки в бік маховика і автоматично роз'єднує стартер і заведений мотор.

Тяговим реле привідна шестерня вводиться в зчеплення з вінцем маховика і з'єднує сам стартер з акумулятором. Робота стартера починається з включення реле, яке важелем переміщує привід стартера уздовж гвинтових шліцьових канавок на валу якоря. Шестерня приводу входить в зачеплення з маховиком, а після реле включає електроланцюг стартера.

Включатися стартер повинен на 10 сек, а ключ запалювання після відпускання автоматично повертатися назад. Реле відключається, і поворотна пружина виводить шестерню із зачеплення. Розмикаються головні контакти реле, і стартер вимикається.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Стартер ПД-8