Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Стартер Т-40

Стартер Т-40

Наявність: На складі
стартер Т-40, купить стартер, Стартер Т-40 цена, Стартер Д-144
1,400.00 грн
 

Даним стартером запускаються двигуни Д-144 на тракторах Т-40. Його механічні показники: шестерня з 10 зубів, її модуль 3 мм, з кутом зачеплення шестерні 20 °, праве обертання, гільза діаметром 13 см, маса 18 кг; електричні: напруга 12 В, потужність 4 кВт.

Стартер Т-40 - це електромотор, де постійний струм, торцевий колектор і послідовна обмотка збудження. Опорами валу ротора є три підшипника, встановлені в кришках і в опорному диску. Щітки під дією пружин притиснуті до колектора. Щіткотримачі закріплені на кришці. Вал ротора - місце, де знаходиться привід (обгону муфта і приводна шестірня). Муфта передає обертання тільки до коленвалу дизеля, що автоматично розчіпляє вали дизеля і стартера після запуску.

Тягове реле вводить в зчеплення привідну шестерню і вінець маховика і підключає стартер до акумулятора. При включеному стартері Т-40 реле за допомогою відвідного важеля переміщує привід уздовж гвинтових шліцьових канавок на валу ротора, здійснюючи зчеплення шестерні з вінцем маховика, і після подає струм в електроланцюг стартера. При відключеному реле поворотна пружина виводить приводну шестерню із зачеплення, розмикає клеми реле, і в результаті стартер відключається.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Стартер Т-40