Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Стартер ЯМЗ 238

Стартер ЯМЗ 238

Наявність: На складі
купить стартер ямз, стартер двигателя ямз,стартер ямз 238, стартер ямз 236, стартер ямз цена, стартер маз ямз, стартер ямз 10 зубьев, стартера редукторные ямз
4,000.00 грн
 

Для дистанційного запуску моторів ЯМЗ 236 і 238, що встановлюються на автомобілі МАЗ, КамАЗ, КрАЗ, застосовується електростартер СТ-142Т напругою 24 В і номінальною потужністю 10 кВт, що дає можливість застосовувати його для запуску холодних двигунів.

На стійку роботу стартера ЯМЗ не впливає вологість 98% і температура від -40 до + 70оС: запуск дизельних двигунів відбувається надійно. А до температури 15оС він може запустити двигун ЯМЗ без застосування засобів прогріву.

Скомпонований стартер СТ-142Т класично: редуктор відсутній, що забезпечує пряму передачу крутного моменту на вінець маховика. Вісь якоря спирається на бронзові втулки, запресовані в корпус. Технологія виготовлення осі наділяє її високою міцністю і підвищену зносостійкість.

Обороти ротора переходять до вінця маховика за допомогою приводної шестерні, яку приводить в зчеплення електромагнітне втягуюче реле, закріплене до корпусу стартера. Підводячи шестерню вздовж шліцов валу до вінця маховика, реле перемикає клеми основної обмотки, що забезпечує кручення. Коли запуск двигуна зроблений, реле відключає живлення, і поворотною пружиною шестерня виводиться з зачеплення в початкове положення.

 

З цим товаром часто купують

ПНВТ ЯМЗ-236
ПНВТ ЯМЗ-238
Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Стартер ЯМЗ 238