Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ТКР 14

ТКР 14

Наявність: На складі
25,000.00 грн
 

Турбокомпресор має 15 модифікацій з різними характеристиками та відзнаками в конструкції. Взаєморозташування корпусів компресора і турбіни має 12 положень. Агрегат містить 4 основні частини: корпуси турбіни, компресора, підшипників і ротор.

Жароміцний чавунний корпус турбіни не прохолоджується. Корпус компресора з алюмінієвого сплаву. Вони утворюють канал підведення стисненого повітря до всмоктуючого колектору дизеля.

Корпуси шпильками кріпляться до корпусу підшипників з алюмінієвого сплаву, що є базою, на якому зібрані всі деталі і вузли ТКР. База містить водяну (з боку турбіни) і повітряно-масляну порожнини. Остання потрібна для охолодження, збору і зливу масла в піддон мотора.

Ротор обертається в бронзовому підшипнику. Колесо турбіни з жароміцної стали приварене до валу тертям. Колесо компресора з алюмінієвого сплаву пов'язане з валом шліцами і затягнуте гайкою. Підшипник змазується за рахунок системи змащення двигуна.

Всі модифікації ТРК мають ряд загальних характеристик:

  • температуру газів перед турбіною - 652Со (б / о часу) і 702Со (макс. годинна температура);
  • вага - 35 кг (крім мод. 14В-30 - 38 кг);
  • габарити (Д х Ш х В) - 35х35х37 см;
  • термін служби підшипника - 8 років (крім мод. 14Н - 10 років).
Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ТКР 14