Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ТКР 8,5 С-17

ТКР 8,5 С-17

Наявність: На складі
2,500.00 грн
 

Конструкція уніфікованого турбокомпресора ТКР 8,5 С-17 складається з одноступінчастого компресора, що приводиться в дію радіальною турбіною, яка отримує імпульс від потоку відпрацьованих газів.

Цей ТКР спочатку розроблявся для моторів дизельного типу, які планувалося встановлювати на трактори промислового типу бульдозерного і трубоукладальної профілю.

Пристрій даного турбокомпресора дозволяє йому працювати в різному кліматі і місцевості, включаючи гори, до висоти 3 км вище рівня моря. Турбокомпресором ТКР-8,5 С17 комплектуються двигуни 8ДВТ-ЗОО, В-400, В-500, Т-330, Т-25.

Термін експлуатації даного пристрою багато в чому визначають витратні матеріали (моторне масло, повітряні і масляні фільтри і т. д.), застосовувані на двигуні, а також режимами роботи двигуна.

Цей виріб відноситься до високоточної техніки, тому і його установка за місцем повинна проводитися з особливою ретельністю. Недбалість може привести до поломки і передчасного виходу з ладу ТКР.

При експлуатації важливо строго за графіком проводити заміну масла, повітряного і масляного фільтрів, а також стежити за вихлопною системою і каталізатором.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ТКР 8,5 С-17