Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ТКР К-27-94

ТКР К-27-94

Наявність: На складі
6,000.00 грн
 

Турбокомпресор К27-94-01 виготовляється чеською компанією CZ as Strakonice. Він встановлюється на трактори: Т-130, -170, -170М.01 з дизельними установками Д-160, -180.

Висока якість ТКР К27-194-01 досягнута завдяки досконалій конструкції, застосуванню сучасних технологій, найвищій якості збірки і процесу балансування.

Його застосування позначається в кращу сторону на паливній економічності, збільшенні потужності двигуна і зниженні шкідливих викидів у навколишнє середовище. Це повною мірою проявляється при установці даного ТКР на двигун трактора Т170М.01.

Установку даного механізму на двигун треба випередити заміною старого масла і обов'язково перевірити в якому стані знаходиться масляний фільтр.

Якщо має бути важка робота, обов'язковий прогрів двигуна на мінімальних обертах, щоб масло досягло усіх вузлів ТКР. А за п'ять хвилин до зупинки мотора після роботи на важких режимах, треба перевести силову установку на режим холостого ходу. І весь час стежити за тим, щоб був у порядку повітряний фільтр.

При установці ТКР на двигун не можна використовувати герметики, промивання і присадки до масла, а мотор повинен бути повністю справним.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ТКР К-27-94