Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ТКР К27-544

ТКР К27-544

Наявність: На складі
5,900.00 грн
 

Виробляє даний турбонагнітальний пристрій чеське підприємство CZ Strakonice AS Він знайшов застосування на двигунах Д-265Е2, а також автобусі Ікарус, Амкодор.

Його призначення полягає в нагнітанні повітря в двигун, завдяки чому скорочується витрата палива і підвищується потужність двигуна на 20-50%.

Для довгої і надійної експлуатації двигуна потрібно до установки турбіни залити в неї 50-100 г масла, а потім через кожні 7-8 тисяч кілометрів пробігу замінювати масло і фільтри.

Оскільки деталі ТКР виготовлені з мінімальними допусками, але їм доводитися працювати при високій температурі і динаміці, а для охолодження і захисту від зносу тертям використовується тільки масло, то воно має бути високої якості зі стабільною подачею і в потрібному обсязі.

Пристрій має параметри:

  • число оборотів - 30-120 тисяч в хв.
  • максимальний ступінь стиснення - 2,9.
  • максимальна подача повітря - 0,26 кг / с.
  • найбільший опір випускного тракту за турбіною - 5000-6000 Па.
  • робочий тиск - 2-6 кг / см2.

Гарантія на ТКР дорівнює одному року з дня продажу. При його установці на двигун треба замінити старе масло і проконтролювати стан масляного фільтра.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ТКР К27-544