Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ТКР С-12-191-01

ТКР С-12-191-01

Наявність: На складі
6,000.00 грн
 

Цей турбокомпресорний пристрій чеського виробництва знайшов широке застосування на автомобілях марки: Соболь, Газель і Волга. Він повністю сумісний із двигунами: ГАЗ-5601 (відповідність Євро-3)​​, ГАЗ-5603 (Євро-4), ГАЗ-560.

Висока якість цього виробу отримана за рахунок досконалої конструкції, сучасних технологічних процесів, найвищої культури виробництва і відмінним балансуванням. Застосування цього чеського ТКР знижує споживання палива, збільшує потужності показники двигунів і підвищує їх екологічність.

Цей турбінний компресор влаштований так, що в ньому відсутнє тертя деталей завдяки наявності масляної ванни, в якій створюється тиск 0,8-4,5 бар. У турбіні майже нема чому зношуватися, тому вона може працювати без поломок більше 10-ти років!

Даний ТРК може вийти з ладу тільки при неправильній експлуатації:

  • граничної зношеності або за відсутності повітряного фільтра, що прискорює абразивний знос лопаток компресора і турбіни;
  • використання некондиційного масла або не тієї марки, яку рекомендує виробник ТРК;
  • заливки неякісного палива, а також недоліки в роботі системи запалення і живлення двигуна.
Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ТКР С-12-191-01