Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ТКР ЯМЗ К-700

ТКР ЯМЗ К-700

Наявність: На складі
3,000.00 грн
 

Турбокомпресором К-700 і його модифікаціями укомплектовані дизельні двигуни Ярославського моторного заводу, які стоять на вантажівках і тягачах КрАЗ, а також тракторах К-700. Він нагнітає додаткове повітря в циліндри двигуна, використовуючи енергію потоку вихлопних газів, що збільшує потужність, тягу і загальний ККД мотора.

ТКР-К 700 на ЯМЗ складається з турбіни і компресора, об'єднаних в одному корпусі. Корпус турбіни виготовляється з високоміцного литого чавуну, дифузор і корпус підшипників - зі спеціального сплаву бронзи.

Підшипник компресора - це бронзова втулка, що обертається, посаджена в корпус з зазором, і змащена мастилом без витоку і «сухого ходу» осі.

Колеса турбіни і компресора закріплені на загальному валу, утворюючи ротор ТКР, який працює при температурі до 700Со і розвиває максимальну швидкість в 60 тис. об / хв. Такий режим забезпечує підвищення тиску від 1,6 до 2,5 бар. Мінімальне значення ККД компресора одно 0,62, а турбіни - 0,7.

ТКР даної марки встановлюються на V-подібні дизелі Ярославського моторного заводу. Він підвищує ефективність вантажних машин КрАЗ, КамАЗ, «супер МАЗ», а також грейдерів ДЗ-98 і трактора К-700А.

Leave a reply ↓
 
Sort comments:
 

Фотографії

×
ТКР ЯМЗ К-700