Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ПНВТ А-01

ПНВТ А-01

Наявність: На складі
3,500.00 грн
 

Шестициліндрові атмосферні дизельні двигуни марки А-01 обладнані паливним насосом високого тиску типу ПНВТ А-01. Ним оснащені трактори Т-4АС4, ТТ-4, ТТ-4М, автогрейдери ДЗ-180, ДЗ-122А, навантажувачі ТО-18Б, ТО-28А, екскаватор ЕО-4225, електричні агрегати АД-60, АД-75 і т. д.

ПНВТ виконує дві головні функції:

  • подає паливо в циліндри дизельних моторів;
  • регулює момент початку такту вприскування палива.

Але сьогодні функція регулювання моменту уприскування палива міцно перейшла до керованим електронікою форсунок.

Ця модель ПНВТ є надійним і невибагливим виробом, зручним в налаштуванні і догляді через простоту конструкції і високої якості збірки.

Даний насос складається з шести плунжерних секцій, кожна з яких містить корпус, регулятор подачі, знімну головку і насос підкачки. Тут же знаходиться плунжерна і клапанна пара, а також інші деталі.

У ПНВТ А-01 постійний початок і регульований кінець паливоподачі. У центральній зоні блоку насоса рухається рейка, один край якої виходить з корпусу, а другий пов'язаний з тягою регулятора повідцем. Переміщаючись, рейка змінює кут повороту плунжерів, що регулює подачу палива.    

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ПНВТ А-01