Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ПНВТ А-41

ПНВТ А-41

Наявність: На складі
3,000.00 грн
 

Насос даної моделі створювався для стандартного чотирициліндрового дизельного мотора моделі А-41 до трактора ДТ-75. Такий же мотор стоїть на бульдозері ДЗ-42, навантажувачеві ТО-17, пневмокатки Д-627А, асфальтоукладальнику ДС-51 і ДС-48, автогрейдері Д-710А, бурильно-крановій машині БМ-802С, насосних станціях СНП і т. Д.

Ця модель є аналогом ПНВТ А-01, що має 6 плунжерних пар, який встановлений на дизельному 6-тициліндровому двигуні А-01. Насос призначений для дизельних моторів, в яких на 1 циліндр припадає не більше 2 л об'єму і 20 кВт потужності.

Цей насос А-41 має 4 плунжерні секції. Привід йде по шліцьовій втулці, зкріпленій з колінвалом мотора.

Блок ПНВТ забезпечений насосом, що підкачує, знімною головкою і багаторежимним регулятором подачі палива, стабілізуючим роботу дизеля при будь-яких навантаженнях.

Насосна секція складається з двох точних пар - плунжерній і клапанної, зроблених з міцної сталі. Тяга на корпусі насоса, яка змінює паливоподачу, з'єднана з рейкою всередині насоса. Коли рейка переміщається в осьовому напрямку, відбувається кутовий поворот плунжерів, що призводить до зміни паливоподачі до циліндрів мотора за робочий цикл насоса.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ПНВТ А-41