Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ПНВТ Бичок Д-245

ПНВТ Бичок Д-245

Наявність: На складі
3,500.00 грн
 

Двигун Д-245, що встановлюється на автомобілі ГАЗ-3309, ЗІЛ-5301 та МАЗ-4370 Зубреня, забезпечений ПНВТ-773. Він володіє блоковою конструкцією, що включає 4 насосні секції, укладені в один корпус. Його плунжера приводяться в дію від кулачків, а процес дозування циклів паливоподачі є золотниковим. Цей ПНВТ також має поршневий насос для підкачки палива і всережимний регулятор.

Даним насосом подається паливо в циліндри двигунів строго за визначеним тимчасовому циклу і дозованими порціями за рахунок високого тиску. Кулачковий вал цього паливного насоса обертається за допомогою розподільних шестернею від колінвалу дизеля.

Регулятор забезпечений коректором подачі палива, автоматичним збагачувачем пусковий подачі палива і пневматичним обмежувачем димлення (коректором по надуву). Привід насоса, що підкачує, встановлений на корпусі ПНВТ, здійснюється за допомогою ексцентрика кулачкового валу.

Мастило робочих деталей цього ПНВТ здійснюється моторним маслом, яке надходить з масляної системи двигуна. Зворотно масло з корпусу ПНВТ в піддон картера дизельного мотора надходить по спеціальному трубопроводу.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ПНВТ Бичок Д-245