Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ПНВТ МТЗ

ПНВТ МТЗ

Наявність: На складі
3,000.00 грн
 

Паливний насос високого тиску ПНВТ МТЗ встановлюється на трактори МТЗ-80 і двигуни Д-240.

За допомогою паливного насоса високого тиску (ПНВТ) виконуються два головні завдання: подається паливо в камери згоряння дизельних двигунів і регулюється момент початку такту вприскування дизельного палива. Але сьогодні, коли створюються все більш досконалі системи управління роботою двигунів внутрішнього згоряння на основі електроніки, функціонал, пов'язаний з регулюванням моменту уприскування палива, остаточно переходить до форсунок, керованими електронікою.

До аналогів даного ПНВТ, застосовуваних на двигуні Д-240, відносяться паливні насоси високого тиску Motorpal PP4M9P1g-4201. ПНВТ МТЗ-80 створює високий тиск і володіє механічним приводом.

Паливними насосами високого тиску ПНВДТ МТЗ-80 можна укомплектовувати дизельні двигуни серії Д, які виробляються на Мінському моторному заводі, наступних індексів: 247.1, 248.1 та 240-244. Їх також можна встановлювати на трактори, вироблені Липецьким, Кишинівським і Ташкентський заводами.

Дані ПНВТ давно і надійно служать на екскаваторах моделей ЕО-3321, ЕО-3322А, ЕО-3322Б.

Leave a reply ↓
 
Sort comments:
 

Фотографії

×
ПНВТ МТЗ