Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ПНВТ МТЗ-82 рядний на 3 шпильки

ПНВТ МТЗ-82 рядний на 3 шпильки

Наявність: На складі
4,200.00 грн
 

Тип паливного насоса для тракторів МТЗ серії УТН відноситься до багатоплунжерних рядних насосів з золотниковим дозуванням. Змащення насоса централізоване, тобто він змащується від системи змащення двигуна. Крім тракторів МТЗ, ці насоси ставляться на трактори Т-40 і менше на двигуни автомобілів і екскаваторів. В основному ці ПНВТ встановлюються на мотори: Д-240, -241, -242, -243, -245, а також -247, -248 і Д-144 та їх модифікації.

Трактори МТЗ-80 і 82 укомплектовуються двигунами Д-240 і Д-240л, на яких стоять ці паливні насоси, які мають чотири плунжерні секції. Місцем розміщення насоса є ліва сторона мотора. Він отримує привід за допомогою розподільних шестерень від колінвалу двигуна. За допомогою ж малого вінця приводної шестерні ПНВТ приводить в дію компресор, що входить в пневматичну систему приводу гальм причепа. Для обмеження осьового переміщення приводної шестерні паливного насоса, є спеціальне пристосування - компенсатор приводу паливного насоса.

Даний насос складається з корпусу, секцій плунжерних пар, що підкачує насоса, плити кріплення паливного насоса, фланця інсталяційного та інших вузлів і деталей.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ПНВТ МТЗ-82 рядний на 3 шпильки