Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ПНВТ СМД-18

ПНВТ СМД-18

Наявність: На складі
3,000.00 грн
 

Цей насос застосовується на тракторах ДТ-75 і двигунах СМД-18. Він є рядним, секційного типу, 4-хплунжерним, зі шліцьовою втулкою. Насос подає паливо в камери згоряння моторів СМД-18 в точно встановлені моменти часу.

В корпусі вироба в двох підшипниках обертається кулачковий валик, що приводиться в дію шестірнею привода за допомогою шліцьової втулки. На хвостовику валика є шестерня приводу регулятора.

Плунжерні пари, що мають поворотні пружини, нагнітальні клапана з штуцерами і сідла встановлені в голівці, закріпленої зверху корпусу насоса. Також насос забезпечений насосом, що підкачує і перепускним клапаном.

Плунжерні пари відносяться до основних елементів ПНВТ і являють собою плунжер і гільзу, що представляють собою прецизійну пару, яку не можна розділяти.

Знизу корпусу насоса є фланець для кріплення паливнопідкачуючого насоса і отвір для заливки масла. Для огляду і регулювання паливного насоса є лючки в корпусах насоса і регулятора, закриті кришками. Масляні порожнини регулятора і паливного насоса з'єднані один з одним. Циркуляційна мастило ТНВД СМД-18 походить від системи змащення двигуна.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ПНВТ СМД-18