Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ПНВТ Т-25 рядний

ПНВТ Т-25 рядний

Наявність: На складі
3,500.00 грн
 

Цей рядний з коротким корпусом паливний насос високого тиску встановлюється на тракторах Т-25, Т-25А, Т-25АЗ, Т-16, Т-16М, на двигунах Д-21, Д-21 і на технічних засобах спеціального призначення на їх базі .

Треба мати на увазі, що паливний насос високого тиску до тракторів Т-16 і Т-25 регулюється стосовно до двигуну Д-21-1А (30 оборотів / секунду). Цей ПНВТ Т-25 рядний призначений для виконання двох основоположних функцій:

  • подачі палива в камери згоряння дизельного мотора;
  • регулювання необхідного моменту початку циклу вприскування палива.

В даний час завдяки розвитку електронних систем управління процесами в двигунах внутрішнього згоряння, функція регулювання моменту уприскування палива виробляється, керованими електронікою, форсунками.

Крім рядної конструкції паливних насосів існують ще розподільні і магістральні види. Пристрій рядного насоса забезпечує нагнітання палива в камеру згоряння своєї плунжерній парою. Це значить, що кількість плунжерних пар повинна відповідати кількості циліндрів. В розподільчому ж типі насоса один або кілька плунжерних пар подають паливо до всіх циліндрах двигуна.

Leave a reply ↓
 
Sort comments:
 

Фотографії

×
ПНВТ Т-25 рядний