Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ПНВТ Т-40 пучковий

ПНВТ Т-40 пучковий

Наявність: На складі
2,700.00 грн
 

Даним паливним насосом оснащені трактори Т-40М, ЛТЗ-60А і дизельні двигуни Д-144 і його модифікації. ПНВТ відноситься до прецизійних механізмів. Особливо це стосується плунжерних пар, які підбираються попарно і ніколи не міняються на інші по одному.

За допомогою цього паливного насоса здійснюється подача пального строго дозованими порціями під певним тиском і в точно встановлений момент часу відповідно до експлуатаційної навантаженням, яка припадає на двигун у тепер.

За способом організації вприскування паливні насоси діляться на пристрої з безпосередньою дією і з акумулює уприскуванням. Даний пучковий насос відноситься до першого типу. У кожен циліндр секція паливного насоса впорскує належну дозу пального. Необхідну величину необхідного тиску для розпилу палива виробляється переміщенням плунжера насоса.

У даного односекційного паливного насоса розподільного типу є ряд переваг в порівнянні з рядним ПНВТ, також застосовуваним на автотракторних дизелях. Він забезпечує більш високі економічні показники роботи дизеля за рахунок інтенсифікації вприскування палива. Маса і габаритні розміри цього насоса помітно нижче ваги і розмірів рядного насоса.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ПНВТ Т-40 пучковий