Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ПНВТ Т-40 рядний

ПНВТ Т-40 рядний

Наявність: На складі
3,500.00 грн
 

Цей 4-х секційний паливний насос рядного типу встановлюється на дизелі, в якому обсяг циліндра менше 1500 см3, потужність, яка припадає на один циліндр, не вище 15 кВт. Застосовується в дизельних двигунах Д-144, які встановлюються на трактори серії Т-40. Також такий мотор використовується в дизель-генераторах.

Це одноплунжерний насос дозує паливо і змінює обсяг його вприскування дозатором, переміщуваним по плунжеру. Дизпаливо потрапляє в циліндри мотора за рахунок обертання плунжера. Цей ПНВТ оснащений механічним всережимним регулятором прямої дії, поршневим насосом, що підкачує і ручним насосом підкачки палива.

Алюмінієвий корпус виробу складається з трьох порожнин: насосної, регуляторної та порожнини кулачкового механізму, відповідно для плунжерній пари з приводом, кулачкового регулятора і ексцентрикового валу. Насос для підкачки палива приводить в дію кулачковий вал через вал ексцентриковий.

Обертання валу змушує плунжер здійснювати зворотно-поступальні рухи, нагнітаючи паливо при набіганні кулачка на ролик штовхача, і всмоктуючи під натиском пружини. Також валом регулятора плунжер отримує обертання, розподіляючи паливо по циліндрах.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ПНВТ Т-40 рядний