Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ПНВТ ЯМЗ-238

ПНВТ ЯМЗ-238

Наявність: На складі
5,000.00 грн
 

Цей ПНВТ займає розвал мотора з лав циліндрів і має шестерінний привід. Він зібраний з восьми секцій, поміщених в один корпус, де ще знайшлося місце нагнітальним клапанам, плунжерним парам і штуцерів. Нагнітальний клапан притиснутий до корпусу пружиною і становить прецизійну пару, як і втулка разом з плунжером.

Рух плунжеру надає кулачковий вал за участю роликового штовхача. Болт настройки подачі палива ввернуть в штовхач і зафіксований контргайкою.

Щоб змінити подачу палива, плунжер обертають поворотною втулкою. Регулювання подачі палива в кожній секції насоса виробляють, зміщуючи поворотну втулку по відношенню до зубчатому вінця.

Коли плунжер йде вниз під впливом пружини, пальне насосом низького тиску направляється в обсяг перед плунжером. При його поверненні воно йде в паливопровід, поки зовнішньої кромкою плунжера не вийдете вікно гільзи.

При подальшому зміщенні плунжера тиск в обсязі перед ним наростає, і воно відкриває нагнітальний клапан, і паливо йде до форсунки.

Плунжер рухаючись, і далі стискає паливо, тиск якого піднімає голку в форсунці, і паливо впорскується всередину циліндрів мотора. Потім плунжер відкриває отвір у втулці і тиск падає.

З цим товаром часто купують

Стартер ЯМЗ 238
Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ПНВТ ЯМЗ-238