Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ПНВТ ЮМЗ Д-65

ПНВТ ЮМЗ Д-65

Наявність: На складі
3,500.00 грн
 

Паливними насосами високого тиску ПНВТ Д-65 ЮМЗ оснащуються дизельні двигуни з об'ємом одного циліндра до 1500 куб. см і потужністю, що припадає на один циліндр до 20 кВт. Механізм приводу насоса пов'язаний з шліцьовій втулкою.

Цей паливний насосний агрегат застосовується на колісних тракторах ЮМЗ-6 та його модифікаціях, навантажувачах ПЕ-0,8Б, ПЕА-1,0, одноківшових універсальних екскаваторах ЕО-2621А, екскаваторах Е-304, геологічної машинної установці УГБ​​-50М, лебідці ТЛ- 40М, укладальниках асфальту д-150Д, буровій установці СБУДМ-150-ЗИВ, дизель-електричних агрегатах АД-20 і АД-30, трелювальних тракторів ТДТ-40М, тракторі ЛТЗ-60АВ і т. д.

Як відомо, паливним насосом високого тиску (ПНВТ) виконуються дві основні і найважливіші процедури, які пов'язані з подачею дизельного палива в камеру згоряння циліндрів двигунів і регулюванням оптимального моменту старту циклу впорскування палива.

Але за останні роки створені досконалі електронні системи, пов'язані з управлінням процесами в ДВС. Торкнулися вони й функцію оптимізації моменту вприскування пального, яке тепер функціонально реалізується форсунками з електронно-цифровим управлінням.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ПНВТ ЮМЗ Д-65