Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Ведений диск муфти зчеплення Т-150

Ведений диск муфти зчеплення Т-150

Наявність: На складі
350.00 грн
 

На тракторі Т-150 встановлена ​​дводискова постійно замкнута фрикційна муфта зчеплення, що складається з двох ведених і двох провідних дисків. Веденої диск муфти зчеплення поряд з іншими елементами служить для плавного включення і виключення зчеплення.

У кожного веденого диска є шліцьова маточина, вільно посаджена на шліци вала муфти, і диск із сталі з фрикційними накладками. В одне ціле сталевий диск з'єднує з маточиною гаситель коливань крутильного типу.

Маточина веденого диска вільно сидить на шліцах вала муфти. Переднім кінцем вал муфти входить в кульковий підшипник, встановлений в расточку маховика, а заднім шлицами з'єднується з первинним валом трансмісії і опорою йому служить передній підшипник.

Ведені диски корзини зчеплення затискаються між маховиком і провідними дисками 20-ю пружинами, рівномірно розташованими по колу.

Ведені частини муфти від'єднуються від провідних системою від'єднання, яка представлена ​​чотирма важелями віджимання, підшипником вижиму, сервомеханізмом, педаллю і тормозком.

Поряд зі звичайним диском мається посилений, в якому величина загальної товщини елементів для передачі крутного моменту, зросла на 2,5 мм, а товщина обмежувального диска - на 2 мм.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Ведений диск муфти зчеплення Т-150